dating apps erfahrungen elite frauen kennenlernen südamerika singlebörse zweisam kosten tinder partnersuche programm singlebörse kostenlos seriös christliche
Image
Top
Menu

Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie

Autorzy: Natalia Rożek, Marcin Słowikowski
Liczba graczy: 5/7 plus publiczność
Czas trwania: 3h
Setting: współczesność, tu i teraz
Typ gry: chamberlarp z udziałem publiczności
Zapotrzebowanie na rekwizyty: niewielkie
Inne uwagi:  Niezbędnym rekwizytem wykorzystywanym w larpie są telefony komórkowe, z zapisanymi w widocznym miejscu numerami, aby publiczność mogła dzwonić/wysyłać smsy do bohaterów gry.

Grupa przyjaciół spotyka się na wspólnej kolacji. Aby przełamać nieco dotychczasową rutynę i dodać spotkaniu pikanterii, postanawiają zagrać w grę… Od tej pory każdy sms czytany jest na głos, a rozmowa prowadzona w trybie głośnomówiącym. Co z tego wyniknie? Czy naprawdę nikt nie ma nic do ukrycia? Czy ich związki przetrwają taką próbę?

Larp jest adaptacją filmu pod tym samym tytułem. Udział nie wymaga znajomości fabuły, ani nie zdradza jej wątków. Wykorzystuje strukturę oraz pomysł ‚gry w otwarte karty’. Premiera Dobrze się kłamie… miała miejsce podczas LubLarp Festiwalu 2017 i w plebiscycie prowadzonym podczas wydarzenia zwyciężyła w kategorii hype train.