geruch beim kennenlernen dating a german man very busy russische frau kennenlernen in deutschland nette frauen kennenlernen costa rica online dating opener vsd single hitzacker karte
Image
Top
Menu

Autor: Jakub Gryca
Liczba graczy: 5
Czas trwania: 2-3h
Setting: Legenda 5 Kręgów
Typ gry: chamberlarp
Zapotrzebowanie na rekwizyty: niewielkie

Larp jest przeznaczony dla małej grupy pięciu graczy i mistrza gry, którzy chcą skupić się na eksplorowaniu klimatu i tajemnicy małej herbaciarni w górach. Role są mocno sprofilowane pod graczy ale lekkie zmiany nie powinny sprawić problemów. Gra opowiada o spotkaniu na trakcie kilku pozornie nie związanych ze sobą osób, które postanowiły zatrzymać się na noc w przydrożnym zajeździe. W trakcie ich pobytu wiążą się losy tajemniczego miecza, dawnych duchów i ukrytej w herbaciarni tajemnicy.
Podczas gry używana była prosta mechanika oparta na żetonach. Żetony były wykonane z grubszego papieru, miały jedną stronę białą i drugą zadrukowaną symbolem. Przy teście gracz rzucał żetony na ziemię i te, które upadły zadrukowaną stroną w górę liczyły się jako sukcesy, do których dodawana była wartość umiejętności. Testy były intuicyjnie wzorowane na zasadach L5K RPG, czyli trafienie rzucamy kręgiem Ognia+kenjutsu, obronę rzucamy kręgiem Powietrza+obrona, itp.