singles dortmund treffen mogen manner kleine frauen chat and date validation in javascript partnersuche strausberg singlebörse kostenlose für frauen münchen
Image
Top
Menu

PRISM. Antologia Scenariuszy Larpowych. Vol 1. Queer

Redakcja: Piotr MIlewski, Mikołaj Wicher
Liczba gier: 19
Liczba graczy: różna
Czas trwania: różny
Setting: 
nowożytność, science fiction, obyczajowe
Typ gry: śmiesze, na poważnie, groteska, metafora
Zapotrzebowanie na rekwizyty: małe
LicencjaCreative Commons Uznanie autorstwa – Użycie niekomercyjne – Bez utworów zależnych 4.0 Międzynarodowe. (CC BY-NC-ND 4.0) 

Każdy z nas jest inny. Czasem inność jest darem – wybitne umiejętności są doceniane, a nas zachęca się do ich rozwijania. Czasem inność jest wyzwaniem – wyjście poza szereg wiąże się z niezrozumieniem, wyobcowaniem i samotnością.

Każdy z nas jest inny i ma związaną z tym opowieść. Jeśli dla Was, tak jak i dla nas, to larp jest tym właśnie medium, które pozwala Wam dzielić się opowieściami, zapraszamy abyście poświęcili chwilę swojego czasu by zerknąć do antologii Prism.

Prism to zbiór gier poruszających tematykę mniejszości seksualnych. Tworząc go nie przyjęliśmy żadnej linii ideologicznej. Zależało nam, żeby scenariusze były owocem indywidualnych przeżyć i przemyśleń autorów, a graczom dawały możliwość spojrzenia przez chwilę na świat ich oczami. Czasem pokazują więc perspektywę mniejszości, a czasem konkretną sytuację lub mechanizm, zwracają uwagę na konkretny problem.

Wydawnictwo zostało sfinansowane w ramach programu „Razem możemy więcej!” Kampanii Przeciwko Homofobii.