japanische single frauen gezielt koerpersprache der frau beim flirten op gute dating website youtube nwz goppingen bekanntschaften koblenz
Image
Top
Menu

PRISM Vol 2: Work in Progress - Larpbase

Serdecznie zapraszamy Was do wzięcia udziału w naborze do kolejnej publikacji z serii PRISM: Antologia Scenariuszy Larpowych. 

Po sukcesie części pierwszej, nie spoczywamy na laurach! Zakasamy rękawy i bierzemy się do pracy. Dosłownie! 

Chcielibyśmy, żeby Praca, związane z nią dylematy i sytuacje stały się osnową naszej kolejnej publikacji.

  • Problemy z wyborem ścieżki życiowej, kłopotliwe sytuacje w otoczeniu zawodowym. Konkurencja, stres, wypalenie. Samorealizacja i satysfakcja. Sens życia odnaleziony w pracy. 
  • Niecodzienne zawody. Praca która jeszcze nie istnieje. Praca wyobrażona i zawody fantastyczne. 
  • Społeczne i towarzyskie aspekty pracy. Praca jako sposób na egzystencję. 
  • Praca – topos, ideał, przekleństwo.

„Żadna praca nie hańbi”, „Praca każda ma zapłatę; rozkosz sromotę, utratę”, „Oszczędnością i pracą ludzie się bogacą”, “Kto chce nieba, cierpieć trzeba, a kto chce chleba, pracować trzeba”, „Hultajska praca wniwecz się obraca”, „Bez pracy nie ma kołaczy

Jakiego rodzaju gry mogą znaleźć się w PRISM Vol 2: Work in Progress?

  • Gra o Aniołach i Demonach, które prowadzą konkurujące ze sobą działy w tej samej korporacji. Czeka ich Dzień Prezentacji Wyników.  
  • Gra o fabryce zabawek Świętego Mikołaja
  • Gra o zbieraczach złomu w świecie po apokalipsie
  • Dramat obyczajowy o romansie w miejscu pracy
  • Larp historyczny o strajkach robotników


I wiele innych…..

„Jeśli „czas dla siebie” definiujemy jako „coś, co nie jest pracą”, to mówimy z wnętrza systemu wartości, w którym bez pracy w ogóle nie wiemy, czym jest „czas dla siebie”, a pewnie i kim jest „ja”. Gdy praca nie istnieje, to co jest „nie-pracą”? Podobnie – gdy praca tak się rozmyła, że jest wszędzie i nigdzie.” – Jacek Dukaj

Praktykalia

Zgłoszenia 

Zgłoszenia do antologii będą odbywać się za pośrednictwem formularza google. Żeby ułatwić proces redakcji, formularz ustrukturyzowany został na podstawie naszych doświadczeń z pierwszego tomu Antologii – autorem tej formatki jest Piotr ‘Kula’ Milewski. 

Wychodzimy z założenia, że nie każda gra musi wypełnić wszystkie pola formularza, więc bez stresu! Wypełnij tylko te adekwatne dla Twojej gry. 


Autorzy
Dozwolone są zarówno zgłoszenia grupowe, jak i indywidualne. Zgłoszone mogą zostać jedynie gry jeszcze nie publikowane w serwisie larpbase.pl


Mamy nadzieję, na debiuty młodych twórców, eksperymenty, i prace dotychczas nieznanych twórców. Oferujemy pomoc merytoryczną.

Termin

Uwaga! Termin zgłoszeń jest krótki! Przyjmujemy gry do 31.08.2020 – czyli nieco ponad miesiąc. 

Publikacja i Redakcja

Gwarantujemy że: wszystkie zostaną opublikowane na Larpbase.pl. Wszystkim autorom zapewniamy pomoc z korektą, redakcją czy składem jeśli mają taką potrzebę.
Wybrane gry trafiają do antologii, wydanej w formie pliku PDF. Wszystkie gry w antologii podlegają korekcie, redakcji i składowi.

Do antologii trafią gry wskazane przez nasz zespół redakcyjny, dobrane pod kątem dopasowania do tematu, różnorodności i spójności.

Nagrody

Nie przewidzieliście się! Dla autorów gier opublikowanych w antologii przewidziana jest pula nagród. Suma nagród to 7500 zł. 

<Zgłoś się!>


Redaktorzy:
Mikołaj Wicher – wicher.m@gmail.com
Andrzej Pierzchała – Pierzchala1988@gmail.com